Navštivte nás i zde:
  • Navštivte náš profil na BandZone.cz
  • Odebírejte naše videa na YouTube.com
TOPlist
Validace
  • Validace HTML
  • Validace CSS
pozn.: Na hlavní stránce v novinkách se zobrazují pouze příspěvky zveřejněné v aktuálním kalendářním měsíci. Starší články naleznete v archivu (odkazy vpravo).

Vláďa, 20.3.2012

Smysl jde do hajzlu! - aneb poslední koncert Smyslu Decibelu (pozvánka)

Drazí přátelé,

Žižkovskou noc máme za sebou. Co k ní říci? Prvním tamějším překvapením byl zavřený klub ještě v dobu, kdy jsme měli coby druhá skupina večera (nebo spíše odpoledne) už pomalu naskakovat na podium. Při zvukové zkoušce začalo vycházet najevo, že pan zvukař očividně také neměl svůj den, a přičteme-li k tomu fakt, že jsme se předtím dostatečně nesehráli a v některých případech nehráli prakticky vůbec, tak pokus o hlubší hodnocení koncertu asi není na místě.

I vzhledem k tomu, že Žižkovská noc důstojnou tečkou za aktivní dráhou Smyslu Decibelu určitě nebyla, jsme se rozhodli uspořádat samostatný koncert, na který Vás tímto srdečně zveme. Bude se konat 21.4. (sobota) v Motoráji, kde bychom si rádi užili večer a trochu pootevřeli třináctou komnatu své tvorby, abychom vedle známých fláků zahráli i něco z rané produkce, která je nyní zpola zapomenuta v kapelních análech! Nic ale raději neslibujeme, těšit se však můžete i na některé osvědčené spřízněné kapely - například Hliníkové lopatky dědečka Pipýna. Událost začne v 20.00, vstupné bude činit 50 Kč.

Nenechte si tuhle výjimečnou událost ujít, jelikož zpráva o posledním koncertu opravdu není novinářská kachna ani průhledný marketingový tah - jde o poměrně logické vyústění našich dosavadních aktivit v rámci Smyslu (což již mnozí víte nebo tušíte), které by dle našeho názoru zasloužilo adekvátní formu. Těšíme se!