Navštivte nás i zde:
  • Navštivte náš profil na BandZone.cz
  • Odebírejte naše videa na YouTube.com
TOPlist
Validace
  • Validace HTML
  • Validace CSS
pozn.: Na hlavní stránce v novinkách se zobrazují pouze příspěvky zveřejněné v aktuálním kalendářním měsíci. Starší články naleznete v archivu (odkazy vpravo).

admin, 6.9.2010

Ohlédnutí za koncertem v Matrixu

V sobotu 4. září jsme odehráli náš již druhý koncert v žižkovském klubu Matrix, který je i vzhledem k faktu, že zde zkoušíme, naším takřka domovským prostředím. Jednalo se o akci s názvem Punk and beer, a nám se dostalo té česti celý večer zahájit. Bylo nám zapůjčeno veškeré příslušenství včetně lampových aparátů Marshall, nazvučeno jsme měli taktéž výborně. Oproti koncertu v Modré vopici jsme nirvanovský cover Sappy, jehož plnohodnotné představení se nám dlouhodobě nedařilo, nahradili novou údernou skladbou Zverimex, kterou lze bez přehánění označit za nejpunkovější píseň z našeho repertoáru. Troufám si tvrdit, že až na začátek Tvého vězení jsme všechno zahráli obstojně, až jsem chvílemi litoval, že nestojíme před pódiem. Jediným zklamáním byli potenciální návštěvníci akce, kteří nakonec nedorazili. Matrix je velký klub, sice ne s neomezenou kapacitou, každopádně se dovnitř vejde víc než těch možná ani ne dvacet lidí, kteří si nás přišli poslechnout. Jim však mnohokrát děkujeme za podporu!

Další koncerty jsou v jednání, konkrétní možný termín je čtvrtek 30.9., kdy bychom (opět v Matrixu) zahráli v rámci programu New & Free, což by znamenalo vstup zdarma! Dáme včas vědět, jak se naše jednání vyvinou.